Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości Sanice

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Dom z garażem Sanice

Sanice,lubuskie

160 000 zł259 m² 617,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:436 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni mieszkalnej 203,85 m2 z lokalem użytkowym o powierzchni 52,35 m2 oraz dużym garażem na działce o powierzchni 436 m2. budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Dom z garażem Borowe

Borowe(Sanice + 14 km)

495 000 zł118 m² 4 194,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:9 600 m²

Borowe, gmina Iłowa, dom powierzchnia 118 m2, sprzedam, 495 000 zł. Ta oferta jest dla Ciebie. Tak właśnie dla Ciebie. Borowe to miejscowość położona w niewielkiej odległości od strefy.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna z dojazdem asfaltowym Dłużyna Górna

Dłużyna Górna(Sanice + 25 km)

30 000 zł2 497 m² 28,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tylko U nas! działka rolna na sprzedaż, pow. 2497 M2, w miejscowości dłużyna górna! nie szukaj dalej! Biuro Nieruchomości Nad Nysą oferuje na sprzedaż grunt rolny w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Olbrachtów

Olbrachtów(Sanice + 23 km)

3 750 000 zł25 800 m² 145,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż: 2 działki inwestycyjne z wz początek Olbrachtowa / Żary Na sprzedaż dwie sąsiednie działki inwestycyjne o łącznej powierzchni 2,5792 ha, położone na początku Olbrachtowa.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Kościelna Wieś

Kościelna Wieś(Sanice + 15 km)

105 000 zł1 500 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działki budowlane 13,5 - 17 ar Kościelna Wieś - zostało 12 z 20. Na sprzedaż działki budowlane o powierzchniach od ok. 13,5 ar do 17 ar, położone w spokojnej i zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Parowa

Parowa(Sanice + 22 km)

1 560 000 zł200 m² 7 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:5 189 m²

Parowa, dochodowy interes, magiczne miejsce, agroturystyka. Nowa cena! Kupując nieruchomość w Parowej, kupujesz wraz z zadowolonymi klientami. Bardzo dochodowy interes! Przedstawiam Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona Olbrachtów

Olbrachtów(Sanice + 23 km)

157 300 zł1 210 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka pod zabudowę jednorodzinną w Olbrachtowie, pod lasem, na uboczu. Działka o numerze ewidencyjnym 490/17. Powierzchnia 1210 m2, woda doprowadzona pod działkę, prąd na.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Przewóz

Przewóz(Sanice + 8 km)

45 000 zł90 m² 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:120 m²

Na sprzedaż budynek o powierzchni około 90 m2 zlokalizowany w spokojnej i dobrze skomunikowanej miejscowości blisko granicy z Niemcami. Budynek z dużym potencjałem -może.

Szczegóły ogłoszenia

Działka inwestycyjna uzbrojona Węgliniec

Węgliniec(Sanice + 23 km)

2 097 900 zł56 700 m² 37 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Okazja nowa dobra cena! Pod Zgorzelcem bezpośrednio w sąsiedztwie strefy ekonomicznej, działających firm tuż przy autostradzie A4 i trasie 296 w kierunku na Szczecin do sprzedaży grunt.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy, ul. Zgorzelecka

Pieńsk(Sanice + 19 km)

1 199 000 zł280 m² 4 282,14 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Powierzchnia działki:-

Wynagrodzenie pośrednika w cenie! Do sprzedania nieruchomość mieszkalno-usługowa położona w Pieńsku przy ul. Zgorzeleckiej. Nieruchomość składa się z kilku działek o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Mielno

Mielno(Sanice + 15 km)

690 000 zł270 m² 0,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 300 m²

Na sprzedaż oferujemy wyjątkowy, wolnostojący dom, położony w malowniczej miejscowości Mielno (gmina Przewóz, powiat żarski, woj. lubuskie). To idealne miejsce dla osób szukających spokoju,.